Po třech sériích přišla pro fanoušky sprcha s tím, že nikdo nevěděl, kdy bude ta čtvrtá. Nakonec to bylo po více jak roce, což byla nejdelší prodleva. Nutno podotknout, že fanoušci na televizi tlačili, kdy že to bude. A dočkali se. Do čtvrté série přišlo těchto osm osobností – moderátorka Jasmina Alagič, herečka Maria Bartalos, herečka a zpěvačka Zuzana Haasová, zpěvačka Ivana Regešová, herec Juraj Loj, herec a zpěvák Dárius Koči, moderátor Martin Nikodým a zpěvák Miro Šmajda.

barvy na dívce

Co se týká účinkujících, tak to bylo relativně vyvážené – lidé vyloženě neznali jednoho jediného člověka – Dárius Koči. To je herec z divadla a z dabingu. Tvoja tvár znie povedome má i charitativní rozměr. Každý, kdo zvítězil v tom daném kole, věnoval 1000 slovenských eur na jím vybranou charitativní organizaci. Porota zůstala stejná – populární herečka Zuzana Fialová, populární herec, moderátor a bavič Dano Dangl a populární zpěvák Kuly.
člověk za mikrofonem

Na čtvrté místo zasedl účinkující z prvních dvou řad – Andrej Bičan. To mezi lidmi vyvolalo poměrně negaci. Hned první kolo přineslo srandu, i v podobě Madonny, kterou ztvárnil Dárius Koči. Tento mladý muž má téměř dva metry, s podpatky to bylo přes ně. To, jak vypadal vyvolávalo jednak srandu a pak také vtip. Například jak porotkyni Fialové, tak i ostatním ženám oči šli do těch spodních partií, to už tak patřilo k věci a byly na to i velmi vtipné narážky.

Nutno podotknout, že i když to byla sranda, tak to zazpíval výborně. To se projevilo v druhém kole, kdy měl strašně těžkou pozici – John Newman a jeho skladba Love Me Again. Tady ukázal hlas jako zvon, a to pokračovalo v každém z dalších kol. V tom třetím například jako Justin Bieber políbil, i když to je ještě slabý výraz, Zuzanu Fialovou a hned z toho byly další vtipy. Z Jasminy Alagič si dělali průběžně legraci, jelikož v té době to byla přítelkyně slovenského rappera Rytmuse.

Když se vrátíme nazpět, tak Dárius Koči si skoro pořád na ruletě vytáčel ženy. I porota mu říkala, že mu ženy jednak jdou. On má opravdu ženské tvary, i když je muž, ale jeho nohy považovali muži v porotě za ženské a koukali na ně a byli z toho paf. V předposledním kole zazpíval Dárius Koči This is me nominovanou na Oscara od Keally Settle. Po odzpívání měl nejdelší standing ovation v historii tohoto pořadu.

Porota ho vychválila až do nebes a někteří z účinkujících dokonce i plakali. Sám Dárius Koči se neudržel a slzel, jak byl dojatý. Do finále postoupili – Dárius Koči, Jasmina Alagič, Maria Bartalos, Juraj Loj. Nakonec zvítězil ten nejméně známý na začátku – šestadvacetiletý Dárius Koči. Ono se to potom už dalo čekat, protože podával vynikající výkony každé kolo. Lidé z něj byli u vytržení.       

Written by